Co to w ogóle jest?

No właśnie...

Myśleliście kiedyś o tym jak super wyglądają drogie, customowe gitary takich muzyków jak Vai, Iommy, Hammet, Hetfield, Young lub Scott albo Garcia ? Co je zazwyczaj najbardziej wyróżnia ? Szybkie spojrzenie na gryf... i już wiadomo. Często znacznikami takich gryfów nie są wszechobecne kropki lecz najróżniejsze, pomysłowe grafiki, które podkreślają wyjątkowość instrumentu.

Wow!

Najdroższe są wykonywane z masy perłowej, która historycznie jako pierwsza służyła do zdobienia instrumentów jako tzw. INKRUSTACJE.

Takie super wiosło to niestety zazwyczaj spory wydatek, jednak przecież macie już fajny sprzęt, który jest całkiem podobny... cóż - i na to właśnie jest sposób, który nie urywa kieszeni!

Nowoczesne metody barwienia polietylenu (PET) dają nam okazję do korekty wyglądu naszych gitar, gitar basowych i ukulele. Naklejki z naszej oferty to nie zwykła jednolokorowa folia ze sklepu papierniczego - one doskonale imitują prawdziwe inkrustacje ! Mienią się wieloma odcieniami kolorów w perłowym połysku!

Efekt jest fantastyczny!

Naturalnie, projektując taki gadżet (bądź co bądź) użytkowy wzięto też pod uwagę jego trwałość i testy, a potem praktyka pokazały, że możemy spać spokojnie: naklejki nie przeszkadzają w grze, mają zaledwie 0,07 mm, a więc nie wystają i nie mają kontaktu z palcami (zależnie od techniki, bo niektórzy potrafią zetrzeć lakier z gryfu :)

A najlepsze jest TO, że po odklejeniu nie zostaje żaden ślad! Możesz je więc zmieniać dowolnie często, wprawiając znajomych w osłupienie ! (eeee... masz nową gitarę ?)

W uzupełnieniu znajdziecie u nas także naklejki na korpusy, pudła i główki gitar. Tak jak w przypadku znaczników gryfów są wykonane z tego samego materiału do złudzenia przypominającego masę perłową, ale nie tylko.... Zobacz jak mogą wyglądać zwyczajne przetworniki po naklejeniu kolorowej lub metalicznej, dopasowanej naklejki. Inne imitują prawdziwe płomienie, ale każda ma swój styl i ma właściwie uzupełnić lub podkreślić wygląd Twojej gitary, której nie będzie można pomylić z żadną inną.

Niektóre wzory z pewnością są Wam dobrze znane :)

FAQ

Do JAKICH instrumentów można TO wykorzystać?

Czy można lakierować naklejki lakierem nitrocelulozowym?

Jak naklejka reaguje na olejki takie jak pomarańczowy lub cytrynowy?

Czy ta naklejka zetrze się podczas podciągania strun gitarowych?

  • Znajdź nas na Allegro