O nas

Projekt związany z naklejkami trwa z przerwami od dłuższego czasu. Powstał trochę z przypadku, ale głównie ze względu na zainteresowania związane z instrumentami gitarowymi. Nasze gitary były pierwszymi, które testowały naklejki :) Każdy kto miał okazję się zetknąć z tym prostym, a jednocześnie mega efekciarskim patentem, chciał go u siebie wykorzystać (o ile miał gitarę :) i to właśnie popchnęło nas do tego aby zaprezentować tą ofertę wszystkim, którzy potrafią się tym cieszyć jak my.

Napisali o nas kiedyś nawet, choć krótko, a jednak na temat w TOP GUITAR:

https://topguitar.pl/newsy/naklejki-gitarowe-nie-tylko-na-szyjki/

Jeżeli macie jakieś pytania lub uwagi - jesteśmy zawsze gotowi do kontaktu, jeżeli napotkacie jakiś problem - służymy pomocą. Do tej pory jednak ta "pomoc" dotyczyła tego co będzie bardziej pasowało i ewentualnie w jakim miejscu :)

Stworzyliśmy galerię Waszych projektów, więc jeśli to nie problem - przesyłajcie nam fotki przed i po :) To także dla Was fajna pamiątka i możliwość szybkiego porównania efektów 10-15 minutowej zabawy przy aplikacji naklejek.

Jesteśmy otwarci również na ciekawe formy ewentualnej współpracy, nie określamy tu nic konkretnego - może sami wpadniecie na jakiś pomysł :)

Jeżeli będziesz zadowolony z naszej obsługi zostaw nam, proszę, lajka na Facebooku lub Instagramie albo napisz opinię - komentarz pod produktem w sklepie na Allegro.

  • Znajdź nas na Allegro